.

.

Литлерт Нхл Женски Худи Чанта

Литлерт Нхл Женски Худи Чанта

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Магнетно затворање Официјално лиценциран нфл, НХЛ, НЦАА чанта карактеристики целосна боја везени логото на тимот. Оваа уникатна чанта изгледа како минијатурен дуксер од дуксер претворен во торба. Оваа торба со памучна поли мешавина е длабока 9,5" висок х 15,5" широк х 4". Карактеристики целосно обложен ентериер со џеб за лепенка и магнетно затворање. Џебот и врвките во стилот на кенгур го комплетираат изгледот на дуксерот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат