.

.

Биорепар: Вкупно Заштитни Поправка паста за заби со микропоправка, Нова Формула - 2.5 Течност Унца Цевки [ италијански Увоз ]

Биорепар: Вкупно Заштитни Поправка паста за заби со микропоправка, Нова Формула - 2.5 Течност Унца Цевки [ италијански Увоз ]

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ја поправа површината на емајлот, заштитувајќи од наслаги, таложење забен камен и шуплини Децата под шест години можат да користат Биорепар без надзор на возрасни поради отсуство На Флуор. Нема флуор, нема титаниум диоксид, НЕМА СЛС (Натриум Лаурил сулфат), нема парабени. Единствената паста за заби што ја поправа глеѓта : здравата глеѓ е решение за обезбедување здрава и убава насмевка. Со биорепар, италијански квалитет; италијанско пакување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат