.

.

Бричење Сапун Чајно Дрво Пред-бричење Омекне Влакната - Сите Природни Чајно Дрво Бричење Сапун-Африкански Црн 4оз

Бричење Сапун Чајно Дрво Пред-бричење Омекне Влакната - Сите Природни Чајно Дрво Бричење Сапун-Африкански Црн 4оз

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

ГРОЗДОБЕР САПУН ЗА БРИЧЕЊЕ ЗА ЧЕШЛАЊЕ-Обезбедува брза пена за лизгање на вашата четка заедно со мазно и чисто бричење што ќе му даде на вашето лице свеж утрински почеток што го заслужува Африканско-Црната база од која го изработуваме овој пак од, исто така, ќе го остави вашето лице да се чувствува затегнато и чисто со мекост како ниеден друг сапун за бричење во индустријата. Гроздобер ЧЕШЛАЊЕ БРИЧЕЊЕ Сапун - Долготраен Африкански Црн Сапун За Бричење Натопен со голем шут масло Од Чајно Дрво, ќе откриете дека ова обезбедува прекрасни придобивки за смирување на кожата од исекотини и изгореници од брич. Овие пакови траат просечно лице што се бричи на секои неколку дена околу 1 месец. Гроздобер САПУН ЗА БРИЧЕЊЕ ЗА ЧЕШЛАЊЕ - Одличен За Патување Со Голем Пакет За Полнење 4oz Во Метален Калај За Патување Помага Да Се Изедначи Лизгањето На Бричот И Традиционалното Бричење. ГРОЗДОБЕР ЧЕШЛАЊЕ НАСОКИ ЗА БРИЧЕЊЕ-Навлажнете ја четката за бричење со топла вода. Користете ја четката за да го пените сапунот во садот или рацете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат