.

.

Нба Машки Супер-Мек Реверзибилен 8 Тренингот Тренингот Шорцеви

Нба Машки Супер-Мек Реверзибилен 8 Тренингот Тренингот Шорцеви

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

60% Памук, 40% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. УЛТРА ИГРА НБА ОБЛЕКА : Официјално Лиценцирана од Нба (Национална Кошаркарска Асоцијација). Ултра Игра нба карактеристики иновативни дизајни со напред размислување графика и текстури. УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ : Овие шорцеви за вежбање доаѓаат со еластичен појас, прилагодлив кабел за влечење и лабаво вклопување што обезбедуваат дополнителна удобност. Големината е наменета за тенок/атлетски одговара. СТИЛ и ДИЗАЈН : Претставете го вашиот тим во уникатен стил. Реверзибилни шорцеви од сива до црна камо, додека официјалното лого на тимот е отпечатено на левата бутина. МАТЕРИЈАЛ и ТКАЕНИНА : лесна, дише, останете сува ткаенина што ја држи влагата подалеку за да се чувствувате суво, свежо и удобно. Овие кошаркарски шорцеви се совршени за време на игра или секојдневно носење. ГРАФИЧКИ ДЕТАЛИ : Висококвалитетна графика печатена на екранот. Совршени атлетски шорцеви за џогирање, спорт, вежбање, лежење низ куќата или секојдневна употреба. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : вашето задоволство е наш главен приоритет. Ако не сте задоволни со ништо, ние ќе работиме со вас за да ги решиме сите прашања додека не сте задоволни. Ултра партнери За Игри со главните спортски лиги и франшизи за да ви донесат официјално лиценцирана опрема по приземни цени.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат