.

.

Мастерпро Аргент 3 Колекција, 28см Соте Тава, Облечени Садови За Готвење Со Керамичка Нелеплива Обвивка, Тава Од Нерѓосувачки Челик Со Калено Стакло, Рачка За Помошн?

Мастерпро Аргент 3 Колекција, 28см Соте Тава, Облечени Садови За Готвење Со Керамичка Нелеплива Обвивка, Тава Од Нерѓосувачки Челик Со Калено Стакло,

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Тројно нерѓосувачки Челик - колекцијата Аргент 3 Од Мастерпро обезбедува трослојна конструкција од раб до раб што реагира на топлина за перформанси од професионално одделение Врзаната метална конструкција обезбедува брза, па дури и дистрибуција на топлина, извонредна издржливост и извонредни резултати од готвењето. Гответе, Печете, Пржете И Скара-издржливата надворешност на магнетниот нерѓосувачки челик На Аргент 3 Од Мастерпро е погодна за сите видови гас, вклучително и индукција. Овој сад за готвење од професионално одделение може да влезе во рерната и бројлерот до 240°C – па дури и може да се готви на скара на отворено. Лесно За Одржување - целата колекција Аргент 3 Од Мастерпро е безбедна за миење садови. Изграден од висококвалитетен нерѓосувачки челик, Аргент 3 Од Мастерпро е природно отпорен на ' рѓа за лесно одржување и долготрајни перформанси. Занишани, handономски рачки од нерѓосувачки челик остануваат ладни за време на употребата и нудат сигурен и удобен стисок додека ракувате со големи оптоварувања. Пржете Ја Тавата со Помошна Рачка - тавата за пржење покриена со 5 литри е идеална за пржење, пржење, пржење и пржење со мешање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат