.

.

Брич За Бикини За Женски Срамни Влакна, Отстранувач На Влакна Во Бикини+Брич За Преклопување, Најдобар Електричен Тример За Бикини За Бикини, Со Торба за Складирање

Брич За Бикини За Женски Срамни Влакна, Отстранувач На Влакна Во Бикини+Брич За Преклопување, Најдобар Електричен Тример За Бикини За Бикини,

DEN 332.80
Залиха
Достапно за нарачка

[Дами Нежни Бричење Бикини] нашите жени бикини отстранување на влакна е безболно пријателски за чувствителна кожа Микро-осцилирачката 18-каратна позлатена глава е хипоалергична и нежна за целиот тип на кожа, за удобно украсување или бричење дури и на чувствителна кожа. Сувиот брич за бикини е совршено под агол за вашата тешко достапна бикини линија и ја прави влакнестата кожа мека и мазна. [Совршено Совпаѓање На Отстранување На Влакна Во Бикини] Купете ја нашата електрична машина за бричење бикини, исто така, доаѓа со машина за бричење што може да се преклопи за подобро отсекување на различни делови од телото, како што се веѓите, пазувите, рацете, нозете. Покрај тоа, ви даваа брендирана фланелна торбичка која е лесна за носење и чување на вашиот брич за бикини, рачен брич, чешел за тример и четка и уредно во торба за шминка за патување. [Направено Само За Областа На Бикини] Ова бричење за бикини 135°аголна глава за тример за кривини и пукнатини. Тримерот за бикини ви овозможува да се бричите, исечете или обликувате. Дизајниран за резултати без прекари, без исеченици, без иритација, без испакнатини на брич додека бричот за бричење избегнува вродени влакна.ЛЕД светлината помага да се осветли кожата за да се најде несакана коса. [Ефикасен Отстранувач на Влакна во Бикини За Жени] овој повеќенаменски брич за жени е неопходен производ за убавина. Посветен брич за бикини за жени срамните влакна ви дозволуваат да бидете негувани како што сакате. Бричот за бикини доаѓа со додаток за кастрење за прецизно. Сувата машина за бикини ви овозможува лесно да се дотерувате и средувате и онолку често колку што е потребно без прекини или помеѓу состаноци за депилација. Брич за бикини за жени срамните влакна исто така многу лесно се чистат со четка. [Одличен Подарок за Дами Бричење] Овој тример за бикини е силен едноставен и издржлив.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат