.

.

БАРЛИ Дизајн Пчела, 2 Седишта, Лесен, Детски Велосипед Само Приколка, Жолта

БАРЛИ Дизајн Пчела, 2 Седишта, Лесен, Детски Велосипед Само Приколка, Жолта

DEN 5914.88
Залиха
Достапно за нарачка

спорт тип : Велосипедизам Една од најниските цени, детски приколки сертифицирани ОД АСТМ на пазарот денес, Лесната Приколка За Деца Со Бурли Пчела само за велосипеди ги одржува малите задоволни додека зуете низ соседството. Пчелата Барли доаѓа со иновативниот Конектор За Флексија што му овозможува на велосипедот да лежи рамно додека приколката останува исправена. Исто така ново : затемнети странични и задни прозорци со интегриран UPF 30 за заштита од сонце, многу повеќе простор за складирање и странични лајсни кои создаваат бариера помеѓу тркалата и вашето дете. Тежи само 20,5 килограми и штити до двајца патници со целосен внатрешен ролна кафез, термички обработена алуминиумска рамка и сигурносен ремен од 5 точки. Практичната задна задна врата овозможува лесен пристап до товар, тркалата со брзо ослободување од 20 инчи се тркалаат непречено и компактниот дизајн на преклопување ја израмнува приколката за складирање или транспорт. Водоотпорен Капак Безбеден, издржлив и лесен за составување, секој Бурли ги овластува луѓето да излезат таму. Ние ги зачувуваме ресурсите со дизајнирање разноврсни, издржливи и поправливи производи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат