.

.

Мини Ламби За Клучеви, 4-режим На Батериски Ламби За Полнење Високи Лумени, КОЧАН Супер Светла ЛЕД Фенерче, Магнетно Работно Светло Со Отворач За Шишиња, Мала Џебна Ф

Мини Ламби За Клучеви, 4-режим На Батериски Ламби За Полнење Високи Лумени, КОЧАН Супер Светла ЛЕД Фенерче, Магнетно Работно Светло Со Отворач

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

БАТЕРИСКИ ЛАМБИ ВИСОКИ ЛУМЕНИ : фенерчињата Со приврзок За клучеви Лиуптиуо со моќна ЛЕР обезбедуваат максимум 800 литри Опремена со батерија со голем капацитет 500m Ah, led фенерчето може да работи 2-8 часа откако ќе се наполни целосно за кампување, риболов, пешачење, поправка и пребарување. ФЕНЕРЧЕ СО ПРИВРЗОК СО 4 РЕЖИМИ : полнењето на фенерчето има 4 режими на осветлување за да ја задоволи вашата различна потреба : КОЧАН 100% висока светлина, КОЧАН 60% средно светло, КОЧАН 30% слаба осветленост и РЕЖИМ НА строб СО КОЧАН. Долго притиснете го копчето на најсветлиот. НЕ гледајте директно во светлината на КОЧАНОТ. ПРЕНОСЛИВА ЏЕБНА ФЕНЕРЧЕ : малите батериски ламби тежат 1,35 мл и се со димензии само 2,56"х 1,38"х 0,98", што е преносливо и погодно за носење. Светла фенерче со карабин може лесно да се прикачи на приврзок за клучеви или кеси. Изработен од висококвалитетен алуминиум, привезокот за фенерче е отпорен на удари и издржлив. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФЕНЕРЧЕ : Силната магнетна основа овозможува фенерчето да се закачи на кој било метал, што може да ги ослободи вашите раце за време на работата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат