.

.

Чикитех Торба За Шминка СО Огледало И Светлина, Организатор На Торби За Шминка За Патувања Со Прилагодливи Разделувачи, Футрола За Шминка Со Огледало За Светло За П

Чикитех Торба За Шминка СО Огледало И Светлина, Организатор На Торби За Шминка За Патувања Со Прилагодливи Разделувачи, Футрола

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Случај за шминка Со Огледало За Осветлување : светлата беа доволно светли за да го осветлат вашето лице, обезбедувајќи доволно осветлување дури и во услови на слаба осветленост Тоа го направи нанесувањето шминка ветре како што можеше јасно да го видите лицето, без никакви сенки или искривено осветлување. Поставките за светло исто така беа прилагодливи, што беше одлично затоа што можете да ја прилагодите осветленоста според вашите желби. Висококвалитетен кожен материјал : Патната торба за шминка со огледало е рачно изработена од извонредна синтетичка кожа која е водоотпорна, отпорна на удари, отпорна на прашина и лесна за бришење, за разлика од другите кеси за шминка направени Од оксфордска ткаенина. Исто така е еколошки и без мирис. Иновативен Пренослив Случај За Шминка : Напреден прозрачен систем, кој е дизајниран со 3 температура на осветлување, што ви дава слобода да ја правите вашата шминка удобно насекаде. Иновацијата на оваа футрола за шминка не застанува тука : едно полнење трае околу една недела.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат