.

.

Ангжили 9 Парчиња Меѓупросторна Четка За Заби, Крајна Туфка Ортодонтска Четка За Заби Заострена Ортодонтска Четка За Тешко Достапни Места, Четка За Заби За Ортодон?

Ангжили 9 Парчиња Меѓупросторна Четка За Заби, Крајна Туфка Ортодонтска Четка За Заби Заострена Ортодонтска Четка За Тешко Достапни Места, Четка

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Мини четка глава : малата глава лесно се влегува длабоко во устата, нема да ја притисне оралната слузница, нема да ви донесе непријатно чувство, ова е корисно за длабоко чистење Влакната се меки и се разликуваат по должина, покажуваат форма на конус,се фокусираат на чистење на протези и празнини. Прецизното чистење може да ја намали веројатноста за крварење на непцата. Дизајниран за прецизно чистење на тешко достапни области,на пр. : под и околу жици, катници или заби на мудроста. }Пакетот вклучува : 9 Парчиња Меѓупросторна Четка за Заби (бела+црвена+зелена).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат