.

.

Гуам Руно Дуксери За Мажи Дебела Тешка Категорија Дуксер Со Качулка Полн Патент Топла Постава Палто

Гуам Руно Дуксери За Мажи Дебела Тешка Категорија Дуксер Со Качулка Полн Патент Топла Постава Палто

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер ①Топло quoll-zip дуксерот е изработен од полиестерска ткаенина, дише, не се собира, не деформира и не бледи. Внатрешното руно, вклучувајќи ги и ракавите, ве одржува топло во текот на зимата. ● Интимен дизајн quodie го прифаќа дизајнот на аспираторот, кој е лесен за носење и полетување. Задебелениот дуксер е топол и ветроупорен, удобен и модерен. ®Тешка категорија дуксер quoll zip топол дуксер чувствувајте умерено, микро пролетта, е лабава плоча тип. Изборот на повеќе големини го прави погоден и за мажи и за жени, проверете ги информациите за големината пред да нарачате. ●Два предни џебови●оваа качулка од руно има два предни џебови за да ги загрее рацете додека одите надвор на студ. И кога патувате, овие два џебови додаваат погодност. Quoll-match fashion quodie е удобна верзија која може да се носи со различни задници. Погоден е за секојдневно носење, дружење, патување, домашно носење и многу повеќе.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат