.

.

Qzbhct Замена Пена Вметнете Пена Филтер Влошки одговара За Аква Јасно 110/500 AquaClear 20 PPI

Qzbhct Замена Пена Вметнете Пена Филтер Влошки одговара За Аква Јасно 110/500 AquaClear 20 PPI

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Одговара За Аква Јасни 110 / 500 Акваклеарни Системи За Филтрирање Врши механичка филтрација со заробување честички и остатоци додека минуваат низ влошката. Ја подобрува биолошката филтрација, обезбедува ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајна филтрација, прилагодено вклопување за да се спречи бајпас. Добро за слатководни и морски средини. Вклучен пакет : 6 х филтер за пена медиумски влошки. Иако не оригиналната Аква Чиста пена, туку со висок квалитет и изработена со истите материјали, споредете ја со вистинската Аква Чиста пена. Не-брендирана пена, но погодна За Аква Јасно 110 / 500 Системи За Филтрирање. Стапици Честички И Остатоци Ја Подобрува биолошката филтрација. Одговара За Аква Јасни Системи За Филтрирање 110 / 500, познати и како дел Број А-623. Ја подобрува биолошката филтрација. Добро за слатководни и морски средини. Обезбедува ефикасен проток на вода со помалку затнување за долготрајна филтрација.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат