.

.

ПОЛАРИС АТВ Ладење Фан Спортист X2 800 ЕФИ 2007-2009 Дел# 22-01006

ПОЛАРИС АТВ Ладење Фан Спортист X2 800 ЕФИ 2007-2009 Дел 22-01006

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Висок Квалитет Перформанси Оем Стил Ладење Навивачи ЗА АТВ Вентилаторот за ладење ги исполнува оем стандардите или повисоко. Пвц Моторот носи Повисок Квалитет за одлична цена!. Овој Вентилатор ЗА Ладење НА ПОЛАРИС АТВ ќе одговара на Сите модели Спортист X2 800 ЕФИ 2007-2009 Дел# 22-01006. Склоповите НА Вентилаторот ЗА Ладење НА АТВ Ги Комплетираат Склоповите На Вентилаторот и Моторот кои се директни замени ЗА ОЕМ и подготвени за монтирање. Ве молиме советувајте : ако делот е отворен и тврди дека е неисправен, делот мора да ни биде испратен на тестирање од нас или производителот. Ако се тврди дека делот е добар, тогаш ќе ви се наплати 20% надомест за полнење. Бидете сигурни во вашата апликација и проверете ги сите броеви на делови од Производителот НА ОЕ обезбедени доколку ги има. Ако имате какви било сомнежи во апликацијата за предметот што ви треба, ве молиме контактирајте не со Вашата Година/Направете/Модел за апликацијата и ние ќе ви обезбедиме врска до точната ставка доколку е достапна за вашата машина.Можеме да ви помогнеме да избегнете непотребно враќање. Сите електрични артикли мора да бидат вратени во рок од 14 работни дена од датумот на испорака од нас. По овој датум ние не ќе рефундирање. Сите приноси подлежат на надоместок за обновување од 20%.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат