.

.

Чудовиште Џем 2023 Спин Мајстор 1: 64 Deecast Камион Серија 28 Арена Омилени Зомби

Чудовиште Џем 2023 Спин Мајстор 1: 64 Deecast Камион Серија 28 Арена Омилени Зомби

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Чудовиште Џем 2023 Спин Мајстор 1 : 64 Deecast Камион Серија 28 Арена Омилени Зомби ОФИЦИЈАЛЕН КАМИОН ЗА ЏЕМ ОД ЧУДОВИШТА : Доминирајте сѐ на вашиот пат со сопствен камион чудовиште од 1 : 64 размери!. АВТЕНТИЧНА РЕПЛИКА : серијата со умирање 1 : 64 ви ја носи акцијата За Џем Од Чудовиште! Официјалните Гуми НА БКТ, деталната графика и стилизираната шасија прават да се чувствувате како да ја држите вистинската работа!. ПОСТЕРИ ЗА ПРЕЗЕМАЊЕ : следете ги вашите Камиони Со Џем Од Чудовишта со ексклузивни колекционерски постери. Скенирајте ГО QR-кодот на задниот дел од пакетот и ќе можете да ги преземете сите достапни постери од серијата чудовишта, постери за акција и постер На Годишникот. СОБЕРАТ СИТЕ нив : Пресече вашиот пат до победа во свој џем чудовиште настан Со Гробот Копач, Мегалодон, Ел Торо Локо, Макс-Д и повеќе (секој продаваат одделно)! Задолжителни подароци за момчиња и девојчиња 3 и нагоре. Вклучени компоненти : 1 Чудовиште Камион.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат