.

.

ФА FIGHTART 2pcs Силиконски Восок Сад Сад Може Рамен Дното со 1 парчиња Восок Шпатула Восок Замена За Отстранување На Влакна

ФА FIGHTART 2pcs Силиконски Восок Сад Сад Може Рамен Дното со 1 парчиња Восок Шпатула Восок Замена За Отстранување На Влакна

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

1СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛ : садот за Депилација е направен од силиконски материјал,Силиконот е мек и нелеплив за восок,што го прави чистењето супер лесно. може да се користи во микробранова печка.ХУМАНИЗИРАНИ ДЕТАЛИ : 2 Рачки на садот за депилација се посветени на лесно држење на садовите.Рамно дно за подобра спроводливост на топлина и побрзо загревање.Овој силиконски восок тенџере е со мала тежина и лесен за носење.ПРОЅИРЕН МАТЕРИЈАЛ : Проѕирниот материјал ви помага да знаете колку восок се додава.Користете за депилација на лицето, пазувите,влакната на носот на кои не им треба премногу количина восок.ПОВТОРНА УПОТРЕБА : контејнерите За силиконски восок може да се користат повторно и повторно. 2 замена восок тенџере и 1 восок шпатула може да се користи повторно.Само треба да го превртите и да го излупите преостанатиот восок стврднат по депилацијата, и повторно да ги користите за да го намалите отпадот и да заштедите повеќе ресурси и да заштедите пари.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат