.

.

Лерменде Тоалетна Торба За Мажи и Жени, Машка Тоалетна Торба за Патување.Јасно Бричење Доп Комплет За Мажи Патување Тоалет Торба Унисекс Бања Патување Торба За Тоа?

Лерменде Тоалетна Торба За Мажи и Жени, Машка Тоалетна Торба за Патување.Јасно Бричење Доп Комплет За Мажи Патување Тоалет Торба Унисекс

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

●Јасно Видете Преку Дизајн Тоалетна Торба За Мажи-Оваа Патна Тоалетна Торба за мажи е дизајнирана да биде исклучително јасна и мека, што ви помага да дознаете што ви треба во оваа јасна тоалетна торба Многу е лесно да се исчисти и одржува како нов. ●Издржлив полиестер отпорен на вода со висока густина и прецизно шиење лента за патент и цврст патент. Чистиот пвц и двослојното водоотпорно дно (внатрешна обвивка ОД 200д; 603д полиестер) можат ефикасно да спречат протекување на внатрешната течност и боење на вашата облека. ●Компактна Големина Со Голем Капацитет Јасна Тоалетна Торба За Мажи : Приближно 9,5 х 4,5 х 5,3 инчи/24 х 11 х 13 см, Нашата тоалетна торба за мажи може да ја држи секоја големина на багаж и ранци. Просторот Со Голем капацитет од 3,8 Литри може да собере поголеми тоалети како Шампон; Вакуумски чаши; Нега на Кожа и така натаму. Мекиот материјал го прави да држи повеќе, но нема да биде премногу тесен за да биде поштенски.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат