.

.

TOYANDONA 3 Поставува Цртан Филм Вилушка Лажица Прибор За Јадење Бебе Сет Патување Сет Патување Прибор За Јадење Мало Лажици И Вилушки 2 Годишно Бебе Лажица Со Случај Бе?

TOYANDONA 3 Поставува Цртан Филм Вилушка Лажица Прибор За Јадење Бебе Сет Патување Сет Патување Прибор За Јадење Мало Лажици И Вилушки

DEN 259.84
Залиха
Достапно за нарачка

Деца Сребрени Садови Од Нерѓосувачки Челик : Мазна површина, прекрасен цртан филм животно стилизирани, многу Детски Прибор Од Нерѓосувачки Челик : ?Анти - ' рѓа и сигурен материјал од нерѓосувачки челик, цврст и. Силиконска Лажичка : Погодна За јадење храна, супа за пиење,. Силиконски Прибор : ?Комплетот вклучува кутија за складирање, обезбедувајќи погодност за складирање. Комплет Прибор од Нерѓосувачки Челик : Пасивирана и мазна површина, која нема да ја оштети устата или рацете на вашите деца.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат