.

.

аминко Нхл Лас Вегас Златни Витези Кросфејд Јаже

аминко Нхл Лас Вегас Златни Витези Кросфејд Јаже

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

100% Најлон Мери приближно 22 инчи во должина. Украсени со неверојатна, двострана, сублимирана графика во боја на тимот и тимски обележувач. Се одликува со отцепено јазиче и брава за брзо ослободување што овозможува лесно и удобно носење. Вклучува отстранлив сплит клуч прстен со метален клип за практично носење на сите ваши најважни работи. Совршен за работа, конференции, настани, проекти, забави, училишта и патувања.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат