.

.

Шинил Писмо Шминка Торба Со Писмо Закрпи Кожа Шминка Торба Кожата Торбичка Универзитет Писмо Козметичка Торба, 2 Пакет Шенил Лепенка Патна Торба Тоалет Торба Подго

Шинил Писмо Шминка Торба Со Писмо Закрпи Кожа Шминка Торба Кожата Торбичка Универзитет Писмо Козметичка Торба, 2 Пакет Шенил Лепенка Патна

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

1 * Средна Торба За Шминка, Димензии (Должина * Ширина х Висока) : 9,9 во х 3,6 во х 5,5 инчи 1* МАЛА Торба За Шминка, Големина (Должина * Ширина* Висина) 4 во x 4in x 1. ● Големина и тежина на торбата за кожа + - Големи Димензии на Торбата : 9,9"х 3,6"х 5,5"инчи (25,2 х 9,1 х 14 см),0,25 фунти, мали димензии на торбата : 4" х 1,2" х 4" инчи (10,1 х 3 х 10,1 см),0,11 фунти, што е совршена големина како вашата торба за шминка,торба за миење,торба за нега на кожа,торба за патување,закуски торба итн. Најлонската торбичка со букви шенил е погодна за вашиот багаж, пакет и куфер; пренослив е за патување, на отворено и организација. Quer Super Premium Материјал Q-оваа торба за шминка со букви е изработена од висококвалитетен кожен материјал, издржлив, водоотпорен, отпорен на валкање, може да се рециклира, мек и лесен за чистење. Внатрешноста на торбичката за патување е покриена со густ сунѓер за заштита на козметиката во секое време. Патентот е изработен од квалитетна легура и позлатен, можете течно да ја затворите или отворите козметичката кеса. ●Трендовски и уникатни лепенки со шарени букви од 2,3 инчи се зашиени на најлонски козметички кеси, оваа торбичка за подготвеност во најнов стил со закрпи може да осигури дека вашата торба се издвојува од сите други козметички торби за тоалет. Верувајте дека ќе биде одличен придружник за патување. ●Идеално Решение За Подароци-2 дизајн на Пакети, совршено одговара на целата ваша козметика, одличен подарок избор за вашата ќерка, девојка, мајка, пријатели, доверлива личност, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, вљубените, годишнината, божиќ, подарок за денот на мајките.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат