.

.

Soulmeet Персоналните Бело Злато/Сребро Сончоглед Роден Камен Ѓердан Кој Има 1 Слика Фото Срце Шкафче Со Кубни Цирконија Срцето Раѓање Камен Кристал

Soulmeet Персоналните Бело Злато/Сребро Сончоглед Роден Камен Ѓердан Кој Има 1 Слика Фото Срце Шкафче Со Кубни Цирконија Срцето Раѓање Камен

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

[ ДОСТАПЕН МАТЕРИЈАЛ] : овој приврзок за заклучување е изработен од бело позлатено сребро Инкрустирани љубов срцето раѓање камен во средината. Сончоглед дизајниран, доаѓа со сребрен синџир со дебелина од 18+2 1,5 мм. Добар квалитет и хипоалергично овозможува удобно носење, особено за оние со чувствителна кожа. Ако ви треба вистинска бела златна материјална шкафче, ве молиме изберете ја подолу "прилагодете ја верзијата". [УНИКАТЕН ОРИГИНАЛЕН ДИЗАЈН] : ѓерданот е во облик на срце. Носење со / без слика. Тоа е исто така пристоен подарок за ѓердан за оние кои сакаат да ја држат фотографијата на нејзините сакани. [ГОЛЕМИНА] : 0,7*0,7 инчи големина на приврзок, со 18+2 прилагодлив дебел сребрен синџир, дебелина : 1,5 мм. Олово слободен ден, Годишнина, Роденден, Денот На Вљубените, Свадба, Божиќ, Дипломирање, Денот На Благодарноста, Велигден, дури и како дневна носат датира, партија, патување накит. [ Услуги По продажбата] : искрено обезбедуваме 180-Дневни Пари Назад или Разменуваме за какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно купете! Во исто време, сите други прашања, ве молиме слободно контактирајте не.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат