.

.

Влтојс Ф1 Лесен 2.4 Г Интелигентен Биланс Г-Сензор РЦ Робот

Влтојс Ф1 Лесен 2.4 Г Интелигентен Биланс Г-Сензор РЦ Робот

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Овој робот не е само играчка, туку може да биде и вашата мала сакана која ви носи топла вода кога сте болни или цвеќиња во посебен ден Совршена рамнотежа со 2 тркала, Ф1 може слободно да се движи и да сврти лево или десно на рамната земја. Со режим на држење мечка, кога е опремен Со послужавник, Ф1 може да собере околу 200 гр тежина. Специјално, кога ќе ставите нешто на послужавникот, тоа малку ќе го навали телото за рамнотежа.Колку е паметно!. Со режим на избегнување пречки, IR НА главата може да ја почувствува бариерата пред неа и да ја избегне автоматски со брз звук.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат