.

.

Арф Миленичиња Дрвени Скали За Кучиња, 4 Нивоа Прилагодување На Висината Широки Чекори За Миленичиња За Кучиња И Мачки, Преклопливи

Арф Миленичиња Дрвени Скали За Кучиња, 4 Нивоа Прилагодување На Висината Широки Чекори За Миленичиња За Кучиња И Мачки, Преклопливи

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Прекрасна дрвена конструкција со богата боја на еспресо, Погодна за мали и Средни миленичиња Висината на чекорите се прилагодливи помеѓу 21,5" и 25,5" висока, И 17 " Широк. Издржливи чекори обложени со ткаенина за заштита на шепите на вашите миленици и спречување на лизгање. Тестиран за поддршка на над 100 килограми. Лесна употреба - не е потребно склопување, дизајнот што Се Преклопува го олеснува патувањето и складирањето. Арф Миленичиња Куче Дрвени Скали нудат убава и удобна алтернатива за помагање на миленичињата да стигнат до нивните омилени места. Цврстата конструкција и богатата завршница со еспресо значи дека овие скали можат гордо да се прикажат во секој дом. Доколку е потребно, овие скали може да се преклопат рамно за практично складирање или транспорт. Безбедносните странични шини се вградени во дизајнот, така што вашето домашно милениче може да се качува нагоре и надолу со доверба. Не е потребно собрание. Димензии : 5 Нивоа Прилагодување На Висината Чекори За Миленичиња, Мерки од 21,5" до 25,5" ширина на висина на секој чекор е 17" Секој чекор е 6 "висок и 6" длабок. Само за домашни миленици-нема човечка употреба. Арф Миленичиња Куче Дрвени Скали нудат убава и удобна алтернатива за помагање на миленичињата да стигнат до нивните омилени места.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат