.

.

ГТ Графика Експрес Днк Сина Двојна Спирала Наука Генетика-3 Винил Налепница - За автомобил лаптоп I-Рампа Телефон Шлем Хард Шапка - Водоотпорен Налепница

ГТ Графика Експрес Днк Сина Двојна Спирала Наука Генетика-3 Винил Налепница - За автомобил лаптоп I-Рампа Телефон Шлем Хард Шапка - Водоотпорен

DEN 1467.20
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 3" Производ Од Американско Производство. Водоотпорен Надворешен Винил Отпорен На Избледување. Бродови ВО Гт Графика Брендирани Пакување. Вклучува Бонус 2 " Налепница За Срце Со Американско Знаме Со Секоја Нарачка. Целосна боја винил налепница. Издржлива 5 година гаранција за квалитет на живот на отворено. Се однесува на секоја сува чиста површина. Едноставна апликација за кора и стап.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат