.

.

Специјалитети На природата Слива Свилен Безводен Шампон За Кучиња За Домашни Миленици, Природен Избор За Професионални Чувари, Оставете или Исплакнете, Произведе?

Специјалитети На природата Слива Свилен Безводен Шампон За Кучиња За Домашни Миленици, Природен Избор За Професионални Чувари, Оставете

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

САМО ИЗМИЈТЕ и ИЗБРИШЕТЕ - Ова Миење На Лицето Без Солзи ја чисти нечистотијата и обоените области со храна додека осветлува и остава траен мирис на слива Совршено допирање помеѓу чешлање, за време на патување или пилинг за лице во када. ПРИДОБИВКИ-Совршен За Патување, Оптички Осветлувач, Оставете Или Исплакнете, Без Сулфат, Сите Природни, Биоразградливи. СОДРЖИ-Нетоксична, Биоразградлива, Нежна Основа за Чистење Со Алое Вера, Оптички Осветлувачи, Отплеткувач, Пантенол, Витамин А, Д, Е, Р Избалансиран. НАСОКИ за УПОТРЕБА - може да се применат на лицето и телото по желба. Нанесете мала количина на раце или крпа и масирајте во палто. Избришете со влажна крпа или оставете ја ако сакате. Четкајте кога ќе завршите. Остава слој чист со долготраен мирис. ЗОШТО ПРИРОДИ СПЕЦИЈАЛИТЕТИ-Нашите производи се препознаваат во индустријата за Чешлање како врвни производи за кучиња и мачки и ги користат многу конкурентни чувари и потрошувачи кои сакаат миленичиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат