.

.

Комплет шишиња за бебиња, 180мл Широка Уста Бавно Чисти Пп Шишиња За Хранење Новороденчиња Со Природна Четка за Брадавици И Шишиња

Комплет шишиња за бебиња, 180мл Широка Уста Бавно Чисти Пп Шишиња За Хранење Новороденчиња Со Природна Четка за Брадавици И Шишиња

DEN 467.52
Залиха
Достапно за нарачка

ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Стандардните шишиња за бебиња со врат се дизајнирани да имаат побавно, поудобно , осигурувајќи дека бебињата пијат со порелаксирана брзина без потреба да голтаат за да бидат во чекор УДОБНА БРАДАВИЦА : шишето е дизајнирано со природно наклонета брадавица која им овозможува на усните на бебињата правилно да го цицаат млекото без да се уморат или да се лизгаат на врвот, слично на цицање на градите. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Шишињата За Бебиња може лесно да се соберат и расклопат за брзо и темелно помеѓу хранењето. Постојат само неколку делови, така што нема потреба да се грижите за нивно погрешно поставување. МАТЕРИЈАЛ : Течен Силикон, ПП. Овие шишиња за хранење новороденчиња се исто така безбедни за миење садови (само за горната решетка), што го олеснува вашиот зафатен живот. КОМПЛЕТЕН СЕТ : Шише За хранење Бебиња 12 парчиња поставени со 3 комплети широки шишиња за уста (со брадавици), 6 силиконски брадавици, 1 игла за брадавици, 1 четка за брадавици, 1 четка за шишиња (со рачка).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат