.

.

Нфл Оукленд Индијана Џонс: Крадците Кожа Дво-пати Паричник

Нфл Оукленд Индијана Џонс: Крадците Кожа Дво-пати Паричник

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Официјално лиценциран Нфл Производ Лиценца : Siskiyou Тока Генијален кожен машки моден додаток. Карактеристики : превртете го прозорецот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА, бројни слотови за кредитни картички, голем џеб за билфолд. Стилски и издржлив овој паричник е совршен подарок за љубителите на спортот во вашиот живот. Паричникот располага со детално, метал оукленд индијана џонс : крадците тим логото. Нфл Кожа Дво-пати Паричник Сискију Спорт е официјален носител на лиценца на Нфл, НХЛ, ПБР, Моси Даб и речиси сто колеџи. Ние сме мала компанија во Орегон која апсолутно го сака спортот! Ние сме во семејна сопственост и работиме со повеќе од 30 години искуство во производство. Ние увезуваме многу од нашите компоненти, но поголемиот дел од нашата завршна работа е завршена токму овде во САД. Нашите тимови во собранието се стремат кон извонредност во секој производ!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат