.

.

Работни Капачиња Со Копчиња и Лента Вратоврска За Жени, Прилагодлив Еластичен Завој Вратоврска Назад Шема Кран Птици

Работни Капачиња Со Копчиња и Лента Вратоврска За Жени, Прилагодлив Еластичен Завој Вратоврска Назад Шема Кран Птици

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер Еластично затворање. Машинско Перење. ●Прилагодлива Големина●Буфантните капи се со дијаметар од 18 см/7 инчи и одговараат на големини на главата на повеќето народи, ова капаче за операција има одличен еластичен завој на грбот што ви овозможува да ја прилагодите големината по желба. Еластичната лента на задната страна може да биде врзана во убав лак и да изгледа поубаво. €Материјал За дишење Q капачето За Чистење е изработено од мек, дише, пријателски за кожата, лесен и удобен полиестерски материјал, не се намалува или избледува, што може да се носи цел ден без да се чувствува затнат, дише и удобно за цел ден носење, капите за врзување може да се носат континуирано до 15 часа. Пот-бендот мора да ја миете косата секој ден откако ќе се симнете од работа. Чувајте ја фризурата на работа и бидете повеќе фокусирани на вашата работа. ●Широка Примена●нашите унисекс работни капи медицинските се широко користени во секојдневниот живот, работата, многу погодни за употреба во спа, убавина, хирургија, готвење, санитарни услови за уредување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат