.

.

Gxtvo Јасна Торба За Прашка, Ранец Со Вкрстено Тело Одобрен Од Стадионот За Жени и Мажи

Gxtvo Јасна Торба За Прашка, Ранец Со Вкрстено Тело Одобрен Од Стадионот За Жени и Мажи

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Универзитети или воннаставни активности : книги, канцелариски материјал, шише со вода итн Спортски настани или Концерт : облека, чадор, телефон, итн. Аеродром или поставки за висока безбедност : тетратка, чанта, итн. Патувајте на плажа или зоолошка градина. Голем капацитет. Мразот не може да го скрши во студена зима. Лесно се чисти со влажна крпа. Мрежа, Полиестер. Полиестер поставата. Затворање на патент. Миење Раце Само. Издржлива Чиста Торба За Прашка : изработена е од еколошки пвц материјал, кој не е тврд во зима. Дното двојно полиестерско влакно, подобрување на носивоста на транспарентна торба. Стилски Дизајн : јасната Чанта со вкрстено тело има широко прилагодување на полиестерскиот ремен за рамо за да одговара на вашата фигура. Две прегради со патент и мрежести џебови го олеснуваат носењето разни предмети. Јасна Големина На Торба за прашка : 12,5 "L x 5,5" W x 16,5 "H (31x14x41cm), големина на надворешен џеб : 8,2"l x 7"H (21x18cm).Може да се користи како јасна торба за рамо, чиста торба за гласник или чиста торба за градите по потреба. Практична Јасна Вкрстена Торба за жени и мажи : чистата торба може да ви помогне да проверите и извадите скапоцености во секое време и да ви помогне да заштедите време кога влегувате во спортски настани, концерти или забави. Лесна за носење : чистата торба за прашка за жени и мажи е лесна и погодна за многу сценарија, без разлика дали е за работа или патување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат