.

.

Најк Унисекс-Дете Патика

Најк Унисекс-Дете Патика

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Увезени Вратило мери приближно низок врв од лак. Гумениот ѓон обезбедува издржлива влечна сила. Жлебовите во гумата нека се наведнуваат за флексибилност. Дополнителна пена околу јаката и на јазикот за удобност. Мека пена од среден ѓон ви дава подобрено амортизирање и поддршка под нозете. Создаден ИСКЛУЧИВО ЗА млади спортисти, девојки ' најк ѕвезда тркач (ГС) трчање чевли комбинира брз изглед со удобност со ниски врвни перформанси. Растеглив, но поддржувачки низ горниот дел, неговиот издржлив гумен надворешен ѓон вклучува навртки во форма на ѕвезда инспирирани од соѕвездија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат