.

.

Лабконко 7549000 Алуминиум Центризап Микровир Строб Светлина, 65° C Максимална Температура

Лабконко 7549000 Алуминиум Центризап Микровир Строб Светлина, 65° C Максимална Температура

DEN 662.40
Залиха
Достапно за нарачка

Центривап микровирусни Вакуумски Концентратори Број на единици : 1. Димензии на пакетот : 15,24 Л х 5,08 Ч х 6,858 В (сантиметри). Тежината На Пакувањето На Производот е 0,158 килограми. Замената на светлото на строб му овозможува на корисникот да заблеска светло на строб во микровирската комора На Центривап за лесно прегледување примероци додека роторот се врти. Светло за строб е вклучено со секој Микровир Центривап.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат