.

.

Драмонд Научни - 789724 Пипет-Помош Филтри За Пипета Контролер; 5/Пк

Драмонд Научни - 789724 Пипет-Помош Филтри За Пипета Контролер; 5/Пк

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Тип на производ : филтер хартии Количина/пк : 5. Бренд : драмонд. Број на производителот : 4-000-051. Модел : пипет-помош. Драмонд пипет-филтри за помош за контролер на пипети; 5/пк. Наука-лабораторија-пипеттор-додатоци. Произведено Во Германија. 0789724 серија производ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат