.

.

НИВЕА Лимонска Трева &засилувач; Масло Негување Туш Гел, Освежувачки Гел за Туширање Со Негување Масло Монистра, Разгалување Туш Со Ревитализација На Мирис На Лимо?

НИВЕА Лимонска Трева &засилувач; Масло Негување Туш Гел, Освежувачки Гел за Туширање Со Негување Масло Монистра, Разгалување Туш Со Ревитализација

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Лимонска трева и Масло-гелот За туширање Нивеа Лимонска Трева И Масло ја храни кожата со хранливи маслени монистра и кадифена мека пена : за мазно чувство на кожата Мирис на лимонска трева-освежувачкиот туш го претвора секое искуство со туширање во разгалувачки момент со својот мирис за ревитализација. Кожа и околина-формулата без микропластика е 98 проценти биоразградлива. Шишето е направено од 96 проценти рециклиран материјал (без капа и етикета). Блага на кожата-благиот гел За туширање Нивеа ја чисти кожата темелно и нежно. Компатибилноста на кожата на гелот за туширање е дерматолошки тестирана. Содржина и детали за кутијата : Нивеа лимонска Трева И туш За нега На Масло (250 мл), нежно чистење со масло за нега монистра и мирис на лимонска трева, ставка број 81067.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат