.

.

Мека Еднострана Патна Носач За Миленичиња Рачна Торба Камуфлажа-Зелена Армија-Пренослив Пренослив Мал Куче/Мачка Носач Чанта

Мека Еднострана Патна Носач За Миленичиња Рачна Торба Камуфлажа-Зелена Армија-Пренослив Пренослив Мал Куче/Мачка Носач Чанта

DEN 423.04
Залиха
Достапно за нарачка

Ова Е Многу Добро Изработен Носач За Миленичиња, Полиестерот Е Изработен Од Квалитетен Материјал И Шевовите Се Цврсти И Недопрени Постојат Рачки За Да Можете Да Го Држите Носачот Во Ваши Раце, Или Можете Да Го Ставите Преку Рамото. Многу Лесен И Простран Додека Е Лесен За Носење И Вашите Миленици Можат Да Ја Извадат Главата Кога Сакаат. Ако Барате Нешто Доволно Големо За Вашето Мало Милениче Да Биде Удобно, Доволно Мало За Да Ви Биде Удобно Да Го Носите Наоколу, А Тоа Имаше Џебови За Складирање На Вашите Работи Затоа Што Носењето Куче, Чанта И Други Personal Предмети Одделно Ги Држеа Рацете Полни Тоа Е Многу. Оваа Чанта Ги Задоволува Сите 3 Од Нив И Нејзината Супер Симпатична!. Ако Имате Многу Долго Патување Со Авион Што Доаѓа Со Вашето Мало Милениче, Ви Ја Препорачуваме Оваа Торба. Се Држи До Канџите И Забите За Целото Патување И Може Да Обезбеди Безбеден Пријатен Простор Каде Што На Крајот Ќе Се Смири И Ќе Биде Мирен. Ова Е Многу Добро Изработен Носач За Миленичиња, Полиестерот Е Изработен Од Квалитетен Материјал И Шевовите Се Цврсти И Недопрени. Постојат Рачки За Да Можете Да Го Држите Носачот Во Ваши Раце, Или Можете Да Го Ставите Преку Рамото.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат