.

.

Висок Струк 2 во 1 Проток Пеперутка Трчање Шорцеви, Жени Атлетски Шорцеви Со Џебови Салата Јога Тенис Шорцеви Тинејџерски Девојки

Висок Струк 2 во 1 Проток Пеперутка Трчање Шорцеви, Жени Атлетски Шорцеви Со Џебови Салата Јога Тенис Шорцеви Тинејџерски Девојки

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

88% Полиестер, 12% Спандекс Затворање на врвка. Миење Раце Само. Премиум Материјал За Брзо Сушење : овие женски шорцеви со проток се изработени од 88% најлон и 12% спандекс, ткаенината е мека и четиринасочна, ладна и удобна на допир, а потните шорцеви што брзо се сушат со влага ви овозможуваат максимална удобност. Двослоен Дизајн : 2 во 1 трчање јога шорцеви со проток, еластичен појас со висок струк, странични џебови со прилагодлив кабел за влечење, детали со висок процеп, удобно лабаво вклопување дизајнирано да одговара на повеќето форми. Женските шорцеви со висок струк имаат еластична долна облека од спандекс внатре за да ви дадат поголема приватност и безбедност. Соодветно Совпаѓање : 2 во 1 женски меки пеперутки со висок струк за пролет и лето, совршени за совпаѓање со врвови на резервоари, блузи за тело, маици и многу повеќе. слаткото кратко здолниште со пеперутка е исто така одлична идеја за подарок за жени, девојки и ќерки, ласкаво е и добро се вклопува. Применливи Прилики : младински девојки лелеави шорцеви здолништа се погодни за летен одмор сурфање на плажа, забава, клуб и теретана, јога, маратон за џогирање, спорт, тренинг, танцување, тенис, пливање, скејтборд, возење велосипед и други активности на отворено или затворено.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат