.

.

Тенџере, 304 Тава За Пржење од Нерѓосувачки Челик Повеќенаменска Индукција За Домаќинство Компатибилна Нелеплива Тава За Садови За Готвење Користете За Кујнски Рес

Тенџере, 304 Тава За Пржење од Нерѓосувачки Челик Повеќенаменска Индукција За Домаќинство Компатибилна Нелеплива Тава За Садови За Готвење Користете

DEN 3008.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ако имате какви било прашања во врска со стоката што ја добивте, ве молиме контактирајте не на време Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа. Традиционалниот вок со тркалезно дно со 3 слоја има широка површина за готвење идеална за пржење на гас или електрични опсези. Вок шпатулата не ја гребе површината на вокот. Долгите рачки од нерѓосувачки челик остануваат ладни на шпоретот. Капакот од калено стакло е совршен за парење и крчкање soups.Do не отворање оган без тенџере со вода. ⏵ Добредојдовте во продавницата, и драго ми е што ви служам : поддоговор по продажбата : доколку имате какви било прашања во врска со стоката што сте ја добиле, ве молиме контактирајте не навреме. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа●традиционалниот вок со тркалезно дно со 3 слоја има широка површина за готвење идеална за пржење на гас или електрични опсези. Вок шпатулата не ја гребе површината на вокот.●Долгите рачки од нерѓосувачки челик со четка остануваат ладни на шпоретот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат