.

.

Фишер-Цена Дизни Мики Маус Клубхаус, Бања Келеш Мини

Фишер-Цена Дизни Мики Маус Клубхаус, Бања Келеш Мини

DEN 191.20
Залиха
Достапно за нарачка

Бања squirter мини носи нејзиниот прилично розова костим за капење и пливаат перки Стиснете ја и испрскајте вода. Дел од асортиман од 5 шприцови За капење Мики, Доналд, Дејзи, Плутон и Мини. Секој продаден одделно и предмет на достапност. Пријателот на дизни Мики Маус, Мини Маус, се вози во вашата бања облечена во нејзиниот прилично розов костим за капење и перки за пливање, подготвени да ви се придружат за забава во кадата! Времето за играње го исполнува времето за капење Со Клешти За Капење мини. Стиснете ја фигурата за да ја наполните и натерајте ја да испрска вода! Дел од асортиман од 5 различни шприцови за капење : Шприц За Капење Мики, Доналд, Дејзи, Плутон и Мини. Секој шприц се продава одделно и подлежи на достапност.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат