.

.

LTGEM Хард Чување Случај ЗА MANSCAPED® Електрични Препоните Коса Тример, Косилка За Трева 3.0 4.0 Крајната Машка Хигиена Брич

LTGEM Хард Чување Случај ЗА MANSCAPED® Електрични Препоните Коса Тример, Косилка За Трева 3.0 4.0 Крајната Машка Хигиена Брич

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : ние специјално го дизајниравме куќиштето за да одговара на ВАШАТА КОСИЛКА За Трева 30 Електричен Тример За Коса Во Препоните, Заменливи Глави На Керамички Сечила, Водоотпорни Влажни / Суви Машинки, Стоечки Приклучок за Полнење, Врвен Машки Хигиенски Брич. ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : добро конструираниот дизајн и издржливиот материјал ЕВА обезбедуваат совршена заштита за Вашиот Електричен Брич од удари, вдлабнатини и гребнатини. ПРЕНОСЛИВОСТ : внатрешниот мрежен џеб може да складира УСБ-кабли за полнење и повеќе додатоци. Големината на ременот и малото куќиште го олеснуваат носењето, погодно за патување и складирање дома. ХУМАНИЗИРАН ДИЗАЈН : Прилагодениот патент ви дава подобро корисничко искуство. Мазен, но силен патент од 300 степени е погоден за Отворање и Затворање. ТОПЛИ СОВЕТИ : еден случај (Тримерот За Коса не е вклучен ) Поддржан од 100% Гаранција за враќање На Парите доколку има проблеми со квалитетот, купување без Ризик.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат