.

.

VGKE [Windows 11 Home] B15 Windows 11 Лаптоп Со Читач На Отпечатоци, 15.6 Целосна HD 1920 * 1080 IPS, Intel Celeron J4125 Процесор, 12gb RAM LPDDR4, 256GB SSD, Позадинско Осветлување Тастатура

VGKE [Windows 11 Home] B15 Windows 11 Лаптоп Со Читач На Отпечатоци, 15.6 Целосна HD 1920 * 1080 IPS, Intel Celeron J4125 Процесор, 12gb RAM LPDDR4,

DEN 5247.84
Залиха
Достапно за нарачка

Интел Силна Четири-Јадро : Интел Со Високи перформанси J4125 процесор, работи брзо, брза обработка, повеќе програми слободен прекинувач Главна фреквенција на процесорот до 2,7 GHz. ЧИТАЧ На ОТПЕЧАТОЦИ : ЛАПТОПОТ Б15 доаѓа со удобен читач на отпечатоци. Зајакнување на заштитата на личната приватност и безбедноста на информациите. ТАСТАТУРА СО ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ со ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА : лаптопот Б15 има тастатура со целосна големина со позадинско осветлување, ја подобрува практичноста на влезот, независната нумеричка тастатура го прави влезот дури и брз и удобен. Притиснете Fn+F5 во исто време за да ја вклучите тастатурата со позадинско осветлување. 12 GB DDR4 И 256 GB SSD : лаптопот работи со 12 GB DDR4 ДВОКАНАЛЕН RAM МЕМОРИЈА, што може значително да ја подобри брзината на одговор на системот. 256gb SSD многу побрзо од традиционалните механички хард диск, обезбедува брзо читање и пишување искуство. ЦЕЛОСЕН HD ЕКРАН : B15 има 15,6 инчи 1920*1080 целосен HD IPS дисплеј со тесни рамки од 5,9 мм, ќе уживате во повеќе недвижнини на екранот и помалку неред.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат