.

.

АТЛЕТСКИ Моторџиски Шорцеви НА Мирити Девојки Со Џебови - Детски Одбојкарски Фудбалски Танц Јога Трчање Велосипедски Шорцеви

АТЛЕТСКИ Моторџиски Шорцеви НА Мирити Девојки Со Џебови - Детски Одбојкарски Фудбалски Танц Јога Трчање Велосипедски Шорцеви

DEN 527.84
Залиха
Достапно за нарачка

75% Полиестер, 25% Спандекс Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Дизајн со двоен Џеб : Девојките Одбојкарски Јога Моторџиски шорцеви се дизајнирани со џебови од двете страни кои се доволно длабоки за да држат мали предмети како што се мобилни телефони, картички и клучеви. Овој дизајн гарантира дека предметите се безбедни и нема да испаднат за време на вежбањето. Мека и Мазна МИР ОДБОЈКА Фудбал Моторџиски Шорцеви се изработени од висококвалитетна мека и мазна ткаенина која обезбедува одлична фитил дишење и добра покриеност за да се осигура дека вашето дете се чувствува удобно за време на вежбањето. Одличен Дизајн на Крој МИР Девојки Атлетски Танц Јога Одбојка Моторџиски Шорцеви обезбедува поддршка во сите области на кои им е потребна, а удобниот и цврст еластичен појас е во чекор со активностите и движењата на вашите деца. Триаголниот блок од ткаенина во пределот на меѓуножјето избегнува грпкање и обезбедува рамен слој за дистрибуција на притисок, овозможувајќи му на детето да се движи слободно и без воздржаност.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат