.

.

Силиконска Моќност 32gb Класа 10 Sdhc Мемориска Картичка

Силиконска Моќност 32gb Класа 10 Sdhc Мемориска Картичка

DEN 95.68
Залиха
Достапно за нарачка

Стандард : sdhc картичка Класа На Брзина : Класа 10. Мека" Сп Графичка Контрола " преземете со функции како што се резервна копија. Доживотна Гаранција. ①Сд Асоцијација Нов Стандард : сдхц 2.0 во согласност со големи капацитет ви овозможува да снимате за долги временски периоди и да складирате уште повеќе. ●Заштитна заштита заштитена со авторски права поддршка сдми (Безбедна Иницијатива За Дигитална Музика) стандард ● еколошки rohs во согласност со quist со лажен прекинувач за превенција на бришење ● Опремен со ФУНКЦИЈА ECC. Queed Class : Класа 10 € Сигурна Доживотна Гаранција.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат