.

.

Вилсон Рекреативни Тениски Рекети За Возрасни

Вилсон Рекреативни Тениски Рекети За Возрасни

DEN 454.72
Залиха
Достапно за нарачка

ВИЛСОН XP 1 Тениски Рекет-Големина На Зафат 1-4 1/8" Дизајнирана за крајна комбинација на моќност и удобност; Геометријата На Рамката На Профилот На Моќност XPs произведува крајна моќност со помала тежина. Дизајнот вклучува и кадифени и супер сјајни бои заедно за да испорачаат елегантен, тонски изглед. Јаглеродните Влакна со високи Перформанси нудат зголемена вкочанетост на рамката за експлозивна моќност. Засилувач 360 карактеристики Базалтна рачка за подобрено чувство со подобрена моќност на рекетот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат