.

.

Munchkin® Fishin' Q Магнетни Бебе И Дете Бања Играчка, 4pc Сет

Munchkin® Fishin' Q Магнетни Бебе И Дете Бања Играчка, 4pc Сет

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Комплетот играчки за бања содржи (1) магнетна риболовна прачка и (3) подводни бобери Помага во развојот на координација рака-око. Одлично за момчиња и девојчиња 24 месеци+. Прави одличен подарок. Комплетот играчки за бања содржи (1) магнетна риболовна прачка и (3) подводни знаци за боб. Ликовите лебдат со магнети на врвот за лесен риболов. Ликовите се затегнати во воздухот, помагајќи да се ограничат мувлата и мувлата. Магнетните бобери помагаат да се развие координација на очите на рацете. Погоден за мали момчиња и девојчиња 24 месеци и нагоре; Нега и чистење : Исплакнете со топла вода, избришете ја, измијте ја раката, исушете ја на воздух. Истражувачите со големина на пинта сакаат активности за капење што ги држат зафатени и ангажирани во кадата. Воведете забава за времето за капење "ролна" со Играчката За Бања За Риболов Од Мунккин. Магнетната кука за риболов лесно ги зема морските суштества (кои двојно се зголемуваат како играчки за капење), а рачката е специјално изработена за да одговара на рацете на малите деца. Ролната дури се забавува со звуци на кликање кога се врти, давајќи му пореално чувство. Одлично за развој на рака око координација и настава причина и последица, премногу, па вашето малечко паѓа кука, линија и мијалник за бања време за учење забава.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат