.

.

Aiosscd 7PCS Полица Душеци Фрижидер Облоги Перат Фрижидер Влошки Фрижидер Душеци Фиока Placemats Домашна Кујна Gadgets Додатоци Организација За Врвот Замрзнувач

Aiosscd 7PCS Полица Душеци Фрижидер Облоги Перат Фрижидер Влошки Фрижидер Душеци Фиока Placemats Домашна Кујна Gadgets Додатоци Организација

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

ГОЛЕМИНА : 17, 7х11, 4х0, 04 " (45*29*01 ЦМ); ПАКЕТ : 7 ПАРЧИЊА(Бело). Материјал : ЕВА, помина SGS, бпа слободен и мирис слободен, безбедно да поднесе овошје и зеленчук. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : не само што може да се користи како подлога за фрижидер за да ги одржува овошјето и зеленчукот посвежи, туку може да се користи и како облога за полица, постава за кабинети, лагер за фиоки, подлога за плакари ,подлога за подлога, подлога за маса, душеци за маса, подлога за биро, подобрување на убавината. СОВРШЕН ЗА ДОМА И КУЈНА : Супер лесен, нелеплив и нелеплив, лесен за чистење и брз за сушење. Совршен декор за дома и кујна. Инсталирањето на овие влошки во вашиот фрижидер ќе ги одржува вашите овошја и зеленчуци посвежи подолго време. КАРАКТЕРИСТИКИ : Изработени Од облоги за фрижидер од порозна пена,имаат ефект на амортизација. Б > Карактеристики : Чувајте ги вашите складирани предмети и полици чисти и заштитени.Лесно се чисти, кога ќе се извалка со масло, исто така се пере и брзо се суши.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат