.

.

Петлув Пареа-Тронична Мачка Смирување Феромон Дифузор Комплет Со Големо Влијание Замаглување Вентилатор, За Мултикат Домови, Гребење, Прскање, Обележување И Борба

Петлув Пареа-Тронична Мачка Смирување Феромон Дифузор Комплет Со Големо Влијание Замаглување Вентилатор, За Мултикат Домови, Гребење,

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

ОДРЖУВАЈТЕ МИР И УДОБНОСТ-ФЕРОМОНСКИ ДИФУЗЕР СО ГОЛЕМО ВЛИЈАНИЕ : Ако сте уморни од справување со тепачки меѓу вашите мачки или постојано гребење, тогаш нашиот ДИФУЗЕР за смирување мачки со USB напојување ве покрива Тоа им помага да се смират додека се грижат да останат безбедни и удобни. НАМАЛЕТЕ ЈА АГРЕСИЈАТА И СТРЕСОТ : феромонскиот дифузер за смирување на мачката со полнење ги трансформира феромоните во магла и го шири низ просторијата со вентилаторот одозгора за да го намали стресот, агресивното однесување, гребење, прскање со урина и многу повеќе. НАПРАВЕН САМО ЗА МАЧКИ : Нашиот мини небулизатор за воздух е направен специјално за мачките на ум за да ви обезбеди едноставен и удобен начин да им помогнете да го уништат и промовираат мирот. Нашата уникатна формула им помага на смирените мачки од сите големини и раси да промовираат хармонија во вашиот дом. БЕЗБЕДНА И ЧИСТА ФОРМУЛА БЕЗ МИРИС : кога станува збор за безбедноста на вашите миленици, не правиме исклучоци. Ова е причината зошто ние користиме безбедна и нежна формула за да ви донесеме дифузер за смирување на мачки кој е идеален за секојдневна употреба за да ви обезбеди побезбедна замена за смирување на џвакање, задоволства и други седативи. ВЕНТИЛАТОРОТ ЗА ЗАМАГЛУВАЊЕ СО ГОЛЕМО ВЛИЈАНИЕ ПОКРИВА ДО 1.500 КВАДРАТНИ МЕТРИ/ СТАПКИ : дифузорот и овлажнител за смирување на мачката покрива до 700 квадратни стапки што го прави идеален за употреба во секоја просторија од вашиот дом. НЕГОВИОТ USB напојуван ви овозможува да го користите едноставно со приклучување во USB штекер. Полнењето може да трае до 30 дена и треба да се замени. Чувајте Ги Мачките Смирени И Промовирајте Хармонија На Едноставен Начин Со Комплет За Дифузор За Смирување На Мачки Петлув! Без разлика дали станува збор за постојана борба меѓу мачки или агресивно однесување предизвикано од напнатост, нашиот дифузер за смирување миленичиња за мачки ќе ви помогне да ја вратите хармонијата и мирот во вашиот дом без да се потпирате на сурови хемикалии или седативи. Мирниот дифузер за миленичиња е лесен за употреба и обезбедува до 30 дена употреба. Се одликува со иновативен вентилатор за дисперзија на магла на врвот што му овозможува на навлажнувачот и дифузорот за смирување на миленичињата да шират феромони низ просторијата и ви овозможува да изберете од 2 различни режими на прскање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат