.

.

Шишиња со апчиња за Лекови со Капачиња отпорни на Деца, Одделение За Кобалт Сина Аптека, Џиновско Пакување Од 60 Драми од 100 Комплети-Ист Професионален Квалитет Што Г

Шишиња со апчиња за Лекови со Капачиња отпорни на Деца, Одделение За Кобалт Сина Аптека, Џиновско Пакување Од 60 Драми од 100 Комплети-Ист

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Професионално одделение, истото што го продаваме На Аптеки, Лекари, Лаборатории, Болници, Ветеринари Совршен за продажба на производи Од Канабис. 100 комплети џиновски кобалт блу 60 драм 6.2 унца ампули со лекови притиснете и свртете ги капачињата отпорни на деца. Сосема нов, никогаш не користен, нема остатоци од лекови како другите. Медицинските шишиња се наша работа и нема подобар производ. Пакет ОД 100 комплети ОГРОМЕН 60 драм 6.2 унца големина кобалт Сино професионално одделение сосема нови ампули/шишиња со капачиња отпорни на туркање и вртење на деца. Дијаметар од 1,70 инчи. Ние сме во бизнисот со медицински шишиња и продаваме милиони шишиња низ целиот свет на професионални аптеки, ветеринари, лаборатории, продавачи на производи од канабис, практики на лекари и продавачи на домашни производи. Ова се квалитетни ампули. Сосема нов, никогаш исполнет. Не мора да купувате илјадници за да добиете ист квалитет како оние што го прават тоа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат