.

.

Амбесон Геометриска Дрвена Куќа За Миленичиња, Темна Тонирана Позадина Вртени Линии Квадрати Правоаголници Апстрактен Мотив, Внатрешен &засилувач; Надворешна Пре

Амбесон Геометриска Дрвена Куќа За Миленичиња, Темна Тонирана Позадина Вртени Линии Квадрати Правоаголници Апстрактен Мотив, Внатрешен &засилувач;

DEN 2079.84
Залиха
Достапно за нарачка

Мерења-28" х 39" х 32" Дрвена рамка и 31" х 40 " капак за Перница Куќа за вашите прекрасни пријатели. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машина Перат - делови Крпи може да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се печатат само на предната страна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат