.

.

Сарла Долга Кадрава Брановидна Опашка Продолжување На Косата Синтетичка Обвивка Околу Лажна Фризура Со Опашка Од Пони За Жени 22 Инчни Влакна Отпорни На Топлина Пе?

Сарла Долга Кадрава Брановидна Опашка Продолжување На Косата Синтетичка Обвивка Околу Лажна Фризура Со Опашка Од Пони За Жени 22 Инчни Влакна

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : 100% Јапонско Синтетичко Влакно Отпорно На Топлина (може да се пегла помеѓу 300 b -350o) Боја : Како Што Е Прикажано На Сликата (Може Да Варира во зависност Од Мониторот). Должина : Прибл 24"(кога се витка); Тежина : околу 0,22 фунти. Може Да Биде Пермиран, Загреан со железо, Измиен, Редизајниран или Скратен. Коњчињата се совршен избор на стил за сѐ, од салата до греми И имаме сѐ, од долго и претрупан до кратко и дрско! Со различни бои и стилови, можете лесно да го усогласите пони со вашата природна коса и да добиете дополнителен волумен, должина и стил што ги барате!. Должина : Прибл 22". Тежина : Околу 3,5 мл. Отпорност На Топлина : 300 А -350 А. Материјал : 100% Влакна Со Висока Температура Во Јапонија(се чувствува меко и природно како вистинска човечка коса). Квалитет на косата : Висока еластичност и Жив, Тесни И Уредни,Без Пролевање,Без Заплеткување,Без Вошки, Меки И Природни. Чешел За заби за фиксирање на опашката.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат