.

.

Трес Велнес Восок Потопол Силиконски Лагер-Лесни За Чистење Силиконски Восок Потопли Чинии со 2x Силиконски Шпатули Компатибилни со 16oz Електричен Комплет За Депил?

Трес Велнес Восок Потопол Силиконски Лагер-Лесни За Чистење Силиконски Восок Потопли Чинии со 2x Силиконски Шпатули Компатибилни

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

СУПЕР ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ-поминаа деновите на стружење на леплив восок од метален калај, само половина од восокот да се зацврсти во Силиконскиот Сад Едноставно оставете го восокот да се стврдне во силиконскиот восок и свиткајте го силиконот за да излезе од сега тврдиот восочен диск, подготвен да се користи во следната сесија за депилација. КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА-флексибилен сад за топење на силиконски восок, 1 голема шпатула за нанесување силикон, 1 мала шпатула за нанесување силикон и упатство за употреба. Сите наши силиконски производи се направени од мек и отпорен на топлина високо квалитетен силикон. ЕКОНОМИЧНО И ЗАШТЕДА НА ПАРИ-нема повеќе потрошен восок што оди во корпата за отпадоци, и силиконската восочна потопла постава и стапчињата за депилација за тврд восок ви овозможуваат лесно да го отстраните и складирате неискористениот восок за идна употреба. КАРАКТЕРИСТИКИ НА САДОТ за ТОПЕЊЕ - 2 корисни петелки за прсти за грабање додека е жешко.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат