.

.

Афро Продолжување на Конска Опашка со меурчиња За Црни Жени 24 Инчни Долги Откачени Врвки За Конска Опашка На Опашки За Деца Синтетички Парче Коса Заштитен Стил При?

Афро Продолжување на Конска Опашка со меурчиња За Црни Жени 24 Инчни Долги Откачени Врвки За Конска Опашка На Опашки За Деца Синтетички Парче

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

?1Рачно Изработени : Откачен Директно Конска Опашка Клип Во Коса Екстензии Се Рачно Плетенка Со Русокоса Жици Од Страна На Квалификувани Technicians.No Заплеткување, Без Пролевање и Ниско Одржување?1.Рачно Изработени : Клипот За Опашка Во Екстензии За Коса Рачно Се Плетени Со Русокоси Жици Со Квалификувани Technicians.No Заплеткајте, Без Пролевање и Ниско Одржување.Лесен За Инсталирање : Со Дизајнот на Врвка За Влечење,На Оваа Опашка За Плетенка Со Лампиони Потребни Се САМО 10-ТИ За Носење,Само Ставете и Одете.Цел Ден Стил : 2 Чешли И Еден Прилагодлив Ремен Внатре, Држете Го На Место За Целодневно Држење.Материјал За Коса : Откаченото Опавче Е Направено Од Висококвалитетни Синтетички Влакна. Лесен И Природен Изглед.Информации За Коса : Должина : 24 Инчи.Боја : Природна Црна. Нето Големина На Коса : 4 Инчи на 4,5 Инчи, Одговара На Речиси Луѓето.Услуга по продажбата : Фабрика Директна.Ако Добиете Лоша Серија,Ве Молиме Контактирајте Не Или За Размена.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат