.

.

Кирби 137067 Хдл. Вилушка Пролет

Кирби 137067 Хдл. Вилушка Пролет

DEN 136.96
Залиха
Достапно за нарачка

Ова Е Овластен дел Од О Одговара на различни модели На Кирби. Оем Дел Број 137067. Ова е дел за замена на кирби. Дел Број 137067. Ова Е Овластен дел Од О. Одговара на различни модели На Кирби. Оем Дел Број 137067. Произведено во Сад. Ако сте слушнале за кирби порано, тоа е затоа што повеќе од 100 години, нашите системи за чистење на домот се светски познати како крајна машина за чистење. Со супериорен проток на воздух и Американска изработка, време е да го доживеете крајното длабоко чистење во вашиот дом! Ова не е како ниеден друг вакуум! Кирби ја добива нечистотијата што другите ја оставаат зад себе. Со водечкиот проток На воздух Во индустријата, системот Кирби ја добива нечистотијата што другите ја оставаат зад себе. Изграден од алуминиум, системот Кирби е тежок и изграден да трае!. Секој Систем За Чистење На Домот Кирби е рачно изработен во САД од нашиот посветен тим. Вашата куќа е повеќе од дом, па зарем вашиот вакуум не треба да биде повеќе од вакуум?.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат